Catering

To dla nas zawsze ogromna przyjemność móc tworzyć przepyszną atmosferę podczas Państwa wydarzeń. Niezależnie od tego, czy jest to kameralne przyjęcie firmowe, wystawna gala, piknik rodzinny, czy konferencja biznesowa, oferujemy catering skrojony na miarę. Służymy profesjonalną pomocą przy doborze menu odpowiedniego do charakteru organizowanej przez Państwa imprezy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z dbałością o szczegóły.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno catering biurowy, z dobrze zbilansowanymi posiłkami dla kantyn pracowniczych, jak i party service z bardzo szeroką ofertą dań i przekąsek typu finger food zarówno na wystawne przyjęcie jak i firmowy piknik pod gołym niebem. Wieloletnie doświadczenie, zgrany zespół i nasi szefowie kuchni gwarantują profesjonalną realizację na najwyższym poziomie. 

Catering dla firm

Oferujemy kompleksową obsługę cateringową zarówno przy dużych jak i kameralnych wydarzeniach. Apetyczne przekąski na spotkania firmowe, dobrze zbilansowane posiłki do kantyn pracowniczych, ciekawy i zróżnicowany catering na imprezy, konferencje, pikniki czy innego rodzaju eventy organizowane przez Twoją firmę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy profesjonalną pomocą przy doborze menu odpowiedniego do charakteru organizowanej przez Państwa imprezy. Zaufało nam już wiele firm i instytucji. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z dbałością o szczegóły.

Kantyny pracownicze i stołówki zakładowe w firmie.

W naszej ofercie dla przedsiębiorców znajdują się dobrze zbilansowane, różnorodne i smaczne posiłki do kantyn pracowniczych i stołówek zakładowych. Nasze doświadczenie w obsłudze żywienia zbiorowego w firmach gwarantuje zadowolenie Państwa pracowników.  Zapraszamy do kontaktu. Ofertę przygotowujemy indywidualnie pod klienta.

Catering na imprezy rodzinne

Urodziny, rocznice, chrzciny, komunie - wiemy jak ważne są dla Państwa uroczystości i imprezy w gronie najbliższych. Dlatego by mogli Państwo całkowicie oddać się przyjemności obcowania z rodziną przygotowujemy kompleksową obsługę cateringową Państwa imprez. Zapewniamy menu dopasowane do rodzaju wydarzenia. Służymy doradztwem i wsparciem przy jego komponowaniu. Dostarczamy catering do Państwa domu, ogrodu lub wynajętej sali. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Finger food i przekąski

Aby nie dać zgłodnieć Państwa gościom podczas konferencji, gali, uroczystego otwarcia, czy pikniku rodzinnego, przygotowujemy apetyczne i smaczne przekąski i dania typu finger food. Oferta jest wciąż aktualizowana i uzupełniana o najmodniejsze propozycje, tak aby przerwa kawowa była dla Państwa i ich gości wyjątkowo przyjemną chwilą sprzyjającą rozmowom w kuluarach. Zapewniamy menu dopasowane do rodzaju wydarzenia, profesjonalną obsługę i niezawodność.