O nas

Służymy uprzejmie!

Smakowite i soczyste burgery, pizze z najlepszymi dodatkami, syte i zdrowe obiady domowe, a to wszystko w jednym miejscu!

To dla nas zawsze ogromna przyjemność móc tworzyć przepyszną atmosferę podczas Państwa pobytu u nas. Zapewniamy syte i świeże posiłki przygotowywane przez naszego szefa kuchni, wykwalifikowaną i miłą obsługę, która sprawi, że Państwa przerwa w podróży, lunch ze znajomymi, kolacja w gronie najbliższych, upłyną we wspaniałej atmosferze, oraz profesjonalne zaplecze techniczne, które gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług gastronomicznych.

Przyjęcia okolicznościowe

Spotkania w gronie najbliższych to jedne z najważniejszych chwil w naszym życiu. W Zajeździe Krępickim dbamy o to, aby przebiegały w niezakłóconej, miłej i smacznej atmosferze. Powierzając nam organizację Państwa uroczystości otrzymują Państwo gwarancję i pewność, że zostanie ona zorganizowana i obsłużona na najwyższym poziomie. Wesela, komunie, chrzciny, urodziny, czy jubileusze, u nas każde z tych wydarzeń nabierze niezwykłego charakteru. Dbamy nie tylko o przepyszne menu skomponowane specjalnie pod Państwa preferencje, ale również o aranżację sali. Dzięki temu Państwo i Wasi goście możecie na kilka godzin zatracić się w miłej atmosferze wspólnego celebrowania najważniejszych chwil w Waszym życiu. Lata praktyki nauczyły nas jak ważna jest nasza rola w kształtowaniu wspomnień z tych pięknych i ważnych dla Państwa dni.

Catering

Oferujemy kompleksową obsługę cateringową zarówno przy dużych jak i kameralnych wydarzeniach. Apetyczne przekąski na spotkania firmowe, dobrze zbilansowane posiłki do kantyn pracowniczych, ciekawy i zróżnicowany catering na imprezy, konferencje, pikniki czy innego rodzaju eventy organizowane przez Twoją firmę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy profesjonalną pomocą przy doborze menu odpowiedniego do charakteru organizowanej przez Państwa imprezy. Zaufało nam już wiele firm i instytucji. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z dbałością o szczegóły.


Serdecznie zapraszamy!