Uroczystości


Rodzinne uroczystości to zawsze okazja do wspólnego świętowania. Spotkania w gronie najbliższych to ważne momenty w naszym życiu, i warto zadbać o najlepszą atmosferę, którą goście będą jeszcze długo wspominać. W Zajeździe Krępickim z największą starannością dbamy o to, aby każde odświętne wydarzenie było niezapomnianym przeżyciem, z piękną oprawą i smacznym jedzeniem. Gwarantujemy, że od momentu planowania, aż do ostatniego gościa obsługa całej uroczystości będzie na najwyższym poziomie, a Państwo będą mogli skoncentrować się na dobrej zabawie i celebracji ważnych chwili w gronie rodziny i przyjaciół.

Zadbamy o odpowiednie, skomponowane z uwzględnieniem Państwa preferencji, tak aby zadowolić wszystkich gości. Nasi szefowie kuchni, korzystając z produktów wysokiej jakości, doskonale odnajdują się w polskich klasykach jak i kuchni europejskiej z nowoczesnym twistem. Doświadczenie, kreatywności i szeroki zakres wiedzy sprawi, że jedzenie oczaruje biesiadników.
Dopełnieniem efektu będzie nasza aranżacja sali oraz profesjonalna i sprawna obsługa.

Wesela

Oferujemy organizację wesel oraz uroczystych obiadów rodzinnych w najważniejszym dla Państwa Młodych dniu. Nasza sala jest elegancką przestrzenią, dostosowaną do tak ważnych okazji, a aranżacja i weselne dekoracje sprawiają, podkreślają jej charakter. Proponujemy specjalne menu weselne, którego zakres ustalimy wspólnie. Mamy olbrzymie doświadczenie w organizacji wesel, dlatego każda uroczystość przebiega u nas zgodnie z tradycją, a atmosfera zawsze jest wspaniała.

Komunie

Pierwsza komunia święta, to przede wszystkim wielkie wydarzenie w życiu dziecka, ale także doskonała okazja do spotkania się z rodziną i bliskimi. Warto, aby ten dzień spędzić radośnie, świętując przy dobrym jedzeniu i miłym otoczeniu. Nasza oferta organizacji komunii obejmuje kompleksową organizację obiadu komunijnego wraz z aranżacją sali. Dopasujemy się do planowanego budżetu.

Chrzciny

Podobnie jak komunia, chrzest jest wyjątkowo ważnym wydarzeniem w życiu każdej rodziny i okazją do spotkania bliższych i dalszych jej członków. W Zajeździe Krępickim wiemy jaką wagę mają rodzinne uroczystości i dbamy o najwyższy komfort jej uczestników. Wiemy również, że młodzi rodzice, chcą w tym dniu poświęcić całą uwagę swoim najbliższym, dlatego dbamy o profesjonalny przebieg imprezy od początku do końca, pozwalając gościom i organizatorom w spokoju celebrować ten moment.

Urodziny, imieniny, jubileusze

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji jubileuszy, rocznic, urodzin, imienin, przyjęć zaręczynowych, przyjęć z okazji awansu lub uzyskania tytułu naukowego. Dla nas każde ważne wydarzenie z życia naszych gości jest powodem do świętowania i mobilizacją do zapewnienia jak najwyżej jakości obsługi. Proponujemy wynajem lokalu na wyłączność lub wydzielenie jego części w zależności, odpowiedną aranżację sali, specjalnie skomponowane menu oraz dodatkowe atrakcje, które mogą uświetnić ten specjalny dzień.

Stypy

Wiemy, jak trudne i stresujące bywają chwile, gdy trzeba pożegnać ukochaną osobę. Dlatego w Zajeździe Krępickim pragniemy ułatwić Państwu zadanie, jakim jest organizacja stypy, czy uczty pogrzebowej. Nasz wykwalifikowany personel pomoże zadbać o wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia. Szef kuchni skomponuje menu odpowiednie do charakteru uroczystości. Wszystko po to, aby mogli Państwo w ciszy i zadumie, wspólnie z rodziną i przyjaciółmi, przeżyć to ostatnie pożegnanie.

Jeśli spodobała  Ci się nasza oferta - zapraszamy do działu KONTAKT!