Uroczystości

Imprezy rodzinne

Spotkania w gronie najbliższych to jedne z najważniejszych chwil w naszym życiu. W Zajeździe Krępickim dbamy o to, aby przebiegały w niezakłóconej, miłej i smacznej atmosferze. Powierzając nam organizację Państwa uroczystości otrzymują Państwo gwarancję i pewność, że zostanie ona zorganizowana i obsłużona na najwyższym poziomie. Wesela, komunie, chrzciny, urodziny, czy jubileusze, u nas każde z tych wydarzeń nabierze niezwykłego charakteru. Dbamy nie tylko o przepyszne menu skomponowane specjalnie pod Państwa preferencje, ale również o aranżację sali. Dzięki temu Państwo i Wasi goście możecie na kilka godzin zatracić się w miłej atmosferze wspólnego celebrowania najważniejszych chwil w Waszym życiu. Lata praktyki nauczyły nas jak ważna jest nasza rola w kształtowaniu wspomnień z tych pięknych i ważnych dla Państwa dni

Stypa, konsolacja, czyli ostatnie pożegnanie

Wiemy, jak trudne i stresujące bywają chwile, gdy trzeba pożegnać ukochaną osobę. Dlatego w Zajeździe Krępickim pragniemy ułatwić Państwu zadanie, jakim jest organizacja stypy, czy uczty pogrzebowej. Nasz wykwalifikowany personel pomoże zadbać o wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia. Szef kuchni skomponuje menu odpowiednie do charakteru uroczystości. Wszystko po to, aby mogli Państwo w ciszy i zadumie, wspólnie z rodziną i przyjaciółmi, przeżyć to ostatnie pożegnanie.

Masz dodatkowe pytania? Chcesz sprawdzić dostępność terminu? Wypełnij nasz formularz rezerwacji lub zadzwoń  508 714 415.